Kraków zyskuje połączenie do Częstochowy od PolskiBus.com. Będą w niej zatrzymywały się autobusy w drodze z Rzeszowa do Gdańska. Połączenie linii P12 będzie pospieszne. Będą więc również ulgi ustawowe! Bilety od 1 PLN 1 PLN opłaty rezerwacyjnej już są do kupienia!

Nowy przystanek w ramach linii P12 zacznie obowiązywać od…. Do tej pory w Częstochowie zatrzymywały się tylko autokary linii P5 Warszawa – Wiedeń. Autokary linii P12 mimo, że przejeżdżały przez miasto, nie miały w nim przystanku. Częstochowa nie jest miastem wojewódzkim i autobusy linii expresowych nie mogą się w nich zatrzymywać.

PolskiBus.com obsługuje 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 12 milionów pasażerów.

Przykładowe rezerwacje: